Erdei iskola házirend

Házirendünk

A TTK:

neve:  Turisztikai és Természetismereti Központ (TTK, erdei iskola-kulcsosház)

címe:  7184-Lengyel, Annafürdő 176.

Tel: 36/30/9470-898, 36/74/482-487

E-mail: annafurdo@gyulajzrt.hu

Üzemeltető:  Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt., 7090 Tamási, Szabadság u. 27.

Befogadó max.  létszám:  42 fő

TTK vezető:      Szegedi Viktória (30/ 94 70 898)
TTK gondnok:   Szabó Elvira (30/ 485 16 73), Vavra Zsolt (30/ 65 06 176)

A házirend hatálya kiterjed: a TTK minden csoportjára és kísérőikre.

A TTK programjai zavartalansága érdekében a házirendet minden kísérőnek kötelessége betartani és betartatni.

Működési információk:

Nyitva tartás: minden év január 1-től december 31-ig.

A csoport fogadása a csoportvezető és a TTK által egyeztetett intervallumban történik. Az épület átadása a bejelentkezési lapon megjelölt feltételek elfogadása és aláírása után lehetséges. A csoport névsorát fel kell tűntetni a bejelentkezési lapon.

A csoport az első napon, legkorábban 14.00-kor foglalhatják el a szállást, mert bár rugalmas a napirendünk, ezen belül vannak kötöttségeink. A szállás elhagyása utolsó napon, legkésőbb 10.00-ig. Ettől eltérő érkezési és távozási időpont kizárólag a TTK vezetőjével történt előzetes egyeztetés után lehetséges.  A TTK-t felsöpörve, felmosva, a konyhai eszközöket elmosogatva és az épület berendezéseit eredeti helyükre visszarendezve kell átadni.  A takarítás elmulasztása esetén 20 000 Ft-ot számolunk fel. A szemetet a garázs melletti kukákba kell üríteni.  A szemét gyűjtése szelektíven történik az arra kijelölt edényekben és a komposztáló helyen, a csoport együttműködése esetén a szállásdíjból 5%-os kedvezményt biztosítunk.

A csoport programját, tevékenységek szervezését a visszaigazolásban leírtak szerint valósítjuk meg.

Az erdei iskolás tevékenységeket a Környezetvédelmi- és Természetvédelmi Oktatóközpontok Országos Szövetsége és az Országos Erdészeti Egyesület Erdészeti Erdei Iskola Szakosztálya által minősített programjainkból ismerhetik meg, amit bármikor elkérhet a TTK vezetőjétől.

Védő, óvó előírások

•     Az ajtókat biztonsági okokból zárjuk!
  •     Állatot az épületbe vinni tilos!
  •     A 14 évnél fiatalabb gyermekeket szülői, vagy tanári kíséret nélkül csak a szülő írásos kérésére fogadjuk.
  •     Foglalkozásainkról a gyermeket csak a szülő által írásban  - névvel, címmel, szem,ig, számmal - megnevezett személy viheti el.
  •     A gyermekek egészségének védelme érdekében lázas vagy fertőző beteg gyermeket a közösségbe behozni tilos! Az erdei iskolában megbetegedett gyerekeket a tetőtéri négy ágyas betegszobában kell elhelyezni az orvosi segítség megérkezéséig.
  •     22.00 óra után a hangoskodást kerüljék.
  •     A TTK teljes területén - az udvaron is - tilos a dohányzás!

Térítési díj befizetése

A szállásra vonatkozó térítési díjat az érvényes árlista alapján állapítjuk meg.

A szállás és program díj befizetése a szállás átadása után esedékes, melyről számlát kap az igénybevevő.

Közérdekű információink

•     A gyermek által hozott játék épségéért, meglétéért felelősséget nem vállalunk!
  •     Behozott és elveszett, megsérült gyermek ékszerért felelősséget nem vállalunk, kártérítést nem fizetünk!
  •     A szülő értesítésére szolgáló telefonszámot kötelessége a csoportvezetőnek  összegyűjteni, a gyermek érdekében.
  •     Híreink, tájékoztatóink megtalálhatók a faliújságon. Kérjük, ezeket olvassák el figyelemmel!
  •     Kérjük a csoport tagjait, hogy utcai cipővel ne lépjenek be a szobába és az emeletre!
  •     Kérjük, Önöket, vigyázzanak a tisztaságra, mutassanak példát a gyermekeknek!
  •     A szülők semmiféle járművel nem jöhetnek be a TTK udvarára. Kivételt képez a szállás elfoglalás és elhagyás alatti időszak.
  •     A gyermeket ért udvari balesetért a szülőt (gyermekért jött felnőttet), csoportvezetőt terheli a felelősség.
  •     Baleset esetén értesíteni kell a szülőt, szükség szerint a mentőket, ezért az épületben nyilvános telefonkészüléket helyeztünk el.
  •     Mobil klíma és hősugárzó használata TILOS!
  • Egy óránál tovább, vendéget fogadni az épületben TILOS! Csak szállóvendégeink tartózkodhatnak az épületbe. A vendégek érkezését és távozását a gondnoknál jelezni kell.

Kérjen ajánlatot!

Ide írja be egyéb kéréseit a kirándulással kapcsolatosan.
CAPTCHA
Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.